بهترین وکیل در ارومیه

بهترین وکیل در ارومیه

بهترین وکیل در ارومیه چنانچه به دنبال انتخاب بهترین وکیل دادگستری برای طرح دعوای خود یا دفاع در دادگاه هستید، بهتر می دانیم تا به شما بگوییم که یک وکیل خوب فردی است که با داشتن اشراف و تسلط کافی به مسائل حقوقی و داشتن تخصص های لازم در پرونده های ارجاعی به او بتواند در مشکلات دادرسی موکل خود را به روش صحیح راهنمایی و هدایت کند. کسی را می توان شایسته این عنوان و بهترین وکیل دادگستری دانست که در مواردی که نیازی به طرح دعوا یا شکایت در دادگاه نیست، موکل خود را به غلط راهنمایی نکند که در مسیری ناآشنا  و دور دچار شود.

خصوصیات حرفه ای و اخلاقی او در کنار تحصیلات و سابقه اش می تواند عنوان بهترین وکیل دادگستری را به او نسبت داد. در هر حال وکلای درستکار فقط به جنبه های دریافت حق الوکاله توجه نمی کنند ودر مواردی مصلحت و غبطه موکل و یافتن راهکار درست و صحیح که حتی گاهی می تواند در اندازه  سازش بین طرفین یا دادخواست طرفین یا عدم تنظیم شکوائیه خلاصه شود را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

اگر برای اولین بار است که به یک وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی مراجعه می کنید بهتر است با تحقیق کافی در مورد توانایی های علمی و عملی، تعهد، حسن شهرت، امانت داری و بقیه خصوصیاتی که برای یک وکیل اصلح لازم است اقدام کنید. دوستان و بستگان و آشنایانی که قبلا برای پرونده خود در دادگستری، وکیل اختیار کرده اند و از عملکرد او یا مشاورهایش راضی بوده اند، معمولا مرجع تحقیق بسیار مناسبی هستند.

به شما توصیه می کنیم مراقب واسطه ها و کار چاق کن ها باشید. در اطراف بیشتر مراجع قضایی معمولا افرادی در حال پرسه زدن مشاهده می شود که وعده های آن ها ممکن است برای هر کدام از ما وسوسه انگیز باشد.

به هیچ عنوان به جملاتی مثل: “من با فلان  وکیل… ارتباط دارم” یا ” در طول دو سه روزه حکم را به نفع شما می گیرم” و حرفهایی این چنین  اعتماد نکنید. اطمینان داشته باشید کسی که برای حل کردن یک مساله قضایی قول ارتباط و داشتن یک نتیجه مثبت می دهد، وکیل دادگستری یا حتی مشاور حقوقی نیست.

زیرا که طول مدت رسیدگی به یک پرونده و نتیجه گرفتن از  آن در دست وکیل دادگستری نیست، بلکه این از کارها و امور تحت اختیار مراجع قضایی است.

به جای دقت و تمرکز در روی مسایل پیش و پا افتاده مانند سن و جنسیت وکیل دادگستری، بهتر است در مورد توانایی های او در انجام دادن موضوع پرونده خود تمرکز کنید. این که بعضی وقت ها می شنوید وکلای سالخورده و سن بالا باتجربه تر، یا وکلای جوان در امور حقوقی پیگیرتر از مسن ها،  یا حتی خانم ها دلسوزتر از آقایان، یا آقایان شجاعت بیشتری در مواجهه شدن با محاکم دارند، همه این حرف ها نسبی است و عکس آن ها را هم می توان صادق  دانست. پس بهتر است به جای تمرکز کردن بر روی این موارد کاملا پیش و پا افتاده در روی خصوصیاتیو ویژگی هایی مثل امانتداری ، حسن شهرت و توانایی های علمی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در حل مشکل تان، تمرکز کنید.

قبل از مراجعه به دفتر وکالت و داشتن ملاقات حضوری با وکیل دادگستری که انتخاب کردید، در صورت امکان از طریق تماس تلفنی با او صحبت کنید.

طرز پاسخگو دادن وکیل دادگستری و مشاور حقوقی به شما کمک خواهد کرد که اشتیاقش را برای حل مشکلتان تعیین کنند و این یکی از مهم ترین ملاک ها است. فراموش نکنید بهترین وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فردی است که به مواردی که در سوگند نامه اش بوده پایبند باشد و کمک کردن  به موکل اش را وظیفه و تکلیف خود بداند. در صورتی که افراد غیر وکیل و شیاد تنها به فکر خالی کردن جیب تک تک شما هستند.

قبل از مراجعه کردن به دفتر وکالت و ملاقات با او، همه مدارک مربوط به پرونده یا موضوع مورد بحث را به همراه مدارک شناسایی تان آماده و به همراه داشته باشید. بهترین کار این است که سوالات خود را از قبل در برگه ای یادداشت کنید تا در حین صحبت آن را فراموش نکنید.

آقای نجات علی‌ پور یکی از  وکلای پایه یک دادگستری وعضو سابق کانون وکلای مرکز (تهران) و عضو جدید در کانون وکلای آذربایجان غربی است.

به علت علاقه زیاد به شغل وکالت بعد از گرفتن مدرک دیپلم برای اخذ مدرک کارشناسی وارد دانشگاه آزاد ارومیه شد و توانست با موفقیت این مرحله از زندگی سخت و دشوار خود را پشت سر بگذارد و با تلاش‌ های شبانه ‌روزی و داشتن تصمیم جدی به موفقیت در حرفه و شغل خود که دوست داشت، در همان دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد با بهترین نمرات فارغ ‌التحصیل و با قبولی هم‌ زمان در آزمون وکالت کانون وکلای تهران و قبولی در آزمون قضاوت مشغول به کار وکالت شد.

در همه سال ‌های گذشته تا امروزه پرونده‌های زیادی در حوزه‌های ملکی، وصول مطالبات وکالت، خانوادگی و قراردادها و لایحه های زیادی را نوشته و همیشه سعی کرده که تعهد او در پروندهایش به نتیجه نباشد بلکه یک تعهد به وسیله سر لوحه دعاوی او می باشد تا موکلش با واقعیت امر و پروسه رسیدگی به پرونده‌ به طور دقیق قرار گیرد.

از سمت ‌هایی که در این چند سال به دست آورد:

* تجربه وکالت در تهران به مدت زمان طولانی (عضو سابق کانون وکلای تهران)

* متخصص دعاوی ملکی و مواد مخدر

* وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران

* عضو جدید کانون وکلای آذربایجان غربی

* وکیل و مشاور رتبه ۳ کارشناسی ارشد چند شرکت در ارومیه

گرفتن و استفاده از یک مشاوره حقوقی از یک وکیل با تجربه و خوب هزینه نیست، یک سرمایه گذاری واقعی است تا بتوانید از بحران ‌های کیفری و حقوقی رهایی یابید.

آقای نجات علی ‌پور را می توان از بهترین وکلای ارومیه که دارای سابقه‌ای درخشان و گواهی ‌نامه داوری در دعاوی حقوقی می باشد شما می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۴ به صورت تلفنی با ایشان برای رفع مشکلاتتان مشاوره داشته باشید.

شما می‌ توانید بعد از پرداخت هزینه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در هر زمینه ‌ای به مدت ۲۰ دقیقه از ایشان مشاوره و راهنمائی‌های مفیدی دریافت کنید.

همین طور اگر احتیاج به مشاوره حضوری داشتید می ‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

ارومیه، چهارراه دانشکده، کوچه ۱۲ ، ساختمان ۲۱، طبقه ۴ واحد ۸ دفتر وکالت نجات علی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی

بهترین وکیل در ارومیه

وکیل-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

وکیل-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

سوالات حقوقی مرتبط با وکیل دادگستری

۱- انواع وکیل دادگستری کدام است ؟

انواع وکلای دادگستری و افرادی که می توانند از حقوق اشخاص در دادسرا، دادگاه  و بقیه نهادهای حقوقی و قضایی دفاع کنند عبارتند از :

الف) وکیل پایه یک دادگستری که دارای مجوز و پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری

ب) کارآموز وکالت که دارای پروانه کارآموزی و مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری

ج) وکیل موضوع ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه

د) کارآموز موضوع ماده ۱۸۷

ه) وکیل اتفاقی

۲- هدف  از وکیل دادگستری ماده ۱۸۷ چیست ؟

در سال ۱۳۷۸ مجلس وقت با هدف فراهم کردن امکان گرفتن مجوز وکالت توسط دانشجویان بیکار حقوق و افرادی که موفق به قبولی در آزمون علمی دشوار و سخت کانون وکلا نشدند اقدام به تصویب و درج کردن لزوم تاسیس و تشکیل نهادی تحت  نام مرکز امور مشاوران حقوقی و وکلا و کارشناسان موضوع ماده ۱۸۷ در قانون برنامه سوم توسعه نمود. سرانجام و هدف این اقدام تا امروز این بوده که فارغ التحصیلان حقوق و متقاضیان دریافت پروانه وکالت که موفق نشدن پروانه از کانون وکلا دریافت کنند تقریباً اکثرا با شرکت در آزمون این مرکز موفق به گرفتن مجوز وکالت شده و بعضی ها بدون اینکه صلاحیت علمی لازم را داشته به این کانون راه یافتند.

۳- وکیل دادگستری کانون وکلا یعنی چه ؟

کانون وکلا نهادی است که نزدیک به ۷۰ سال از استقلال آن و بیشتر از صد سال از تاسیس آن می گذارد . این نهاد اولین، اصلی ترین  و مهم ترین نهاد در صدور پروانه و مجوز وکالت برای افرادی است که متقاضیان وکالت در ایران هستند و شبیه آن تقریباً در همه کشورهای دنیا با رعایت پایه و اساس استقلال از نهاد قضاوت وجود دارد. وکلای دادگستری دارای مجوز از کانون وکلا اکثرا دارای تبحر و دانش بیشتری هستند و با توجه به طی شدن مراحل گزینش معقول و استاندارد  قابیلت اتکای و اعتماد  بیشتری به آنها وجود دارد.

۴- لطفا آدرس یک وکیل دادگستری خوب را به من بدهید؟

آقای نجات علی پور وکیل دادگستری بوده و در صورت نیاز می توانید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید و از راه های گوناگون ارتباطی تماس و دسترسی پیدا کنید و بعد از هماهنگی مراجعه نمایید.

۵- شماره تلفن و موبایل یک وکیل دادگستری آقای نجات علی پور ؟

برای دریافت شماره تلفن ثابت یک وکیل دادگستری یا تلفن همراه او می توانید با شمار های زیر تماس حاصل کنید.

شماره تلفن تماس با وکیل دادگستری: ۰۹۱۴۱۴۱۲۱۴۱

۱۱- ویژگی و مزایای شغل یک وکیل دادگستری چیست ؟

از آن سو که وکیل دادگستری خود صاحب کسب و کار است و اراده و کارش، روش و اعتقادش را برای طی کردن مسیر به کار می گیرد شاید بتوان گفت وکالت دادگستری از بهترین شغل ها است.

ویژگی‌های بهترین وکیل

برای انتخاب بهترین وکیل باید توجه کنید که هر وکیل پایه یک دادگستری درست است که صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، ولی وکیل خوب اکثرا در یک زمینه دارای تخصص کار می باشد و با آن تخصص شناخته می ‌شود. گستره دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری و نیز روندهای مختلف طرح دعوی و اجرا طوری است که یک نماینده حقوقی نمی ‌تواند بازده و نتیجه کامل در همه پرونده ها از خود نشان دهد.

بهترین وکیل طبق نوع هر پرونده مشخص می ‌شود. باید توجه کنید که هر وکیل بنا به تجربه کاریش در بعضی از حوزه‌های حقوقی خبره و مسلط‌ تر است. پس، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال یکی از بهترین و مجرب ‌ترین وکلا در آن موضوع بود. بهترین وکیل در هر موضوعی و بحث حقوقی شخصی است که:

* دارای سابقه طولانی در انجام پرونده حقوقی در زمینه های موضوع مورد نظر باشد.

* به رای وحدت رویه، مواد قانونی و نحوه داد رسی به موضوع پرونده دارای احاطه کامل باشد.

* میزان موفقیت و برد او در پرونده‌ های مشابه دارای نیجه بسیار بالایی باشد.

* دارای قدرت کلام بالا و تسلط در مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد.

این روزها موسسات حقوقی از وکلای بسیار زیادی  بهره می ‌برند که در بیشتر موارد هر وکیل در موضوع تخصصی خود یکی از بهترین وکلا شهر می ‌باشد.

بهترین وکیل در پرونده

بهترین وکیل در هر پرونده کسی است که بتواند شرایط پیچیده پرونده ها را درک کند و علاوه بر آن یک روانشناس خوب بر احساسات خود نیزغلبه نماید و بتواند فرآیند حقوقی را در کمترین زمان ممکن چه از طریق روند دادرسی و یا از راه  مصالحه به سرانجام برساند. بهترین و اصلح ترین نماینده حقوقی کیفری هم کسی است که علاوه بر داشتن تخصص در این حوزه دارای پشتکار، صبر و تحمل لازم برای پیگیری پرونده های کیفری باشد. زیرا پرونده های کیفری با اساس یک روند کلی و با مراجعه مکرر به داد سرا، دادگاه، کلانتری  و صدور انواع قرارها بیشتر از پرونده های حقوقی نیازمند پیگیری هستند.

وکیل خانم یا آقا ؟

امروزه در هر کدام از حوزه‌های بالا وکیل آقا و  خانم متخصص و کارآزموده به وفور وجود دارد و افراد طبق علاقه و میل خود می ‌توانند در پرونده های گوناگون وکیل خانم و آقا انتخاب کنند. در بیشتر مواقع خانم‌ ها مخصوصا در پرونده های خانواده ترجیح می‌ دهند که وکالت خود را به وکیل خانم بسپارند، در صورتی که در پرونده های کیفری با توجه به ماهیت خشن خود، مردم دوست دارند آقایان را بر‌گزینند.

تماس با وکیل

برای تماس گرفتن با بهترین وکیل شهر ارومیه آقای نجات علی پور راه‌های متفاوتی وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین وکیل ابتدا باید متناسب و طبق موضوع پرونده، به جستجوی یک وکیل بپردازید. به طور یقین در هر حوزه‌ای از وکالت، وکیل های بسیاری زیادی را می ‌توان یافت. برای پیدا کردن بهترین وکیل باید رزومه کاری آن ‌ها را به طور دقیق بررسی نمود. معمولا وکلا در فضای مجازی و سایت‌ ها صفحات شخصی خود را راه اندازی کرده و خلاصه از فعالیت حرفه‌ای آن ها منتشر می شود.

در مورد دیگر نباید از تجربه های شخصی آشنایان و دوستان غافل شوید. در بعضی از موارد، اطرافیان دارای پرونده‌های مشابه مانند موضوع شما هستند و همین امر می‌ تواند راهنمای بسیار خوبی برایتان در انتخاب بهترین وکیل باشد.

پس از انتخاب بهترین وکیل شهر خود، بهتر است ابتدا با یک تماس تلفنی و مشاوره، موضوع حقوقی خود را با وی مطرح کنید تا با کم و کیف مشکل شما آگاه شود. اگر موضوع پرونده احتیاج به وکیل نداشته باشد، او راهکارهای لازم را به شما ارائه می‌ دهد. در غیر این صورت بهتر است با مراجعه حضوری به دفتر وی از نزدیک به مشاوره حقوقی پرداخته و در صورت نیاز و علاقه پرونده خود را به او محول کنید.

حق الوکاله

یکی از بزرگترین فکرهای عموم مردم که با وکیل سرو کار پیدا می کنند پرداخت هزینه یا حق الوکاله است. باید در نظر داشته باشید که از عوامل مهم در انتخاب بهترین وکیل، حق الوکاله است. یعنی شما باید متناسب با توان مالی خود، بهترین وکیل ممکن را انتخاب کنید. در این صورت حق الوکاله وکیل طبق موضوع پرونده (خانواده، ملکی، مالی، کیفری و …)، میزان ادله موجود برای اثبات ادعا، نوع ورود به پرونده (به عنوان شاکی یا متهم، خواهان یا خوانده)، میزان زمانی که در اختیار وکیل برای بررسی پرونده، محل مرجع قضایی پرونده و … تعیین می‌ گردد. به این موضوع توجه داشته باشید که شبیه هر کاری دیگری کیفیت در وکالت بسیار دارای  اهمیت است. پس هر گاه پرونده مهمی دارید، باید با درنظر گرفته حق الوکاله مناسب، شانس خودتان را برای انتخاب و گزینش بهترین وکیل افزایش دهید.

بهترین وکیل ارومیه

در شهرارومیه وکلای بسیاری زیادی مشغول فعالیت هستند که در زمینه‌ های گوناگونی وکالت می ‌کنند. انتخاب یکی از بهترین وکلای شهر متناسب با شرایط  پرونده کمی سخت است. یکی از کارآمدترین و مناسب ‌ترین راه‌ها برای انتخاب بهترین وکیل، مراجعه کردن  به موسسات حقوقی است. موسسات حقوقی در بیشتر موارد با تعداد زیادی از وکلای همکاری می کنند و قادرند در هر حوزه‌ای چندین گزینه کارآمد و ماسب را به شما معرفی کنند. بهترین وکیل در ارمیه متناسب با شرایط هر شخص، فردی است که در حوزه موضوع مطرح شده دارای تجربه وکالت در پرونده‌های متعددی باشد، پروانه وکالت او متعلق به شهر ارومیه و حق الوکاله مناسبی متناسب با توان مالی موکل و شرایط پرونده پیشنهاد کند و با شرایط موجود در محاکم قضایی ارومیه آشنایی دقیق و کامل داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل در ارومیه

خیلی از ما وظایف حرفه ای وکیل را جزء اخلاق حرفه ای او محسوب می کنیم، ولی در اصل به خاطر حساسیت، اهمیت موضوع و ظرافت شغل وکالت نسبت به موکلش آن را در ۳ دسته زیر رده بندی و بررسی می کنیم:

۱- وظایف و تعهدات که در  قرارداد ذکر شده

۲- وظایف و الزاماتی که در قانون بیان شده

۳- وظایف اخلاقی وکیل نسبت به موکلش

وظایف و تکالیف قراردادی دسته ای از الزامات هستند که با عقد قرارداد وکالت جزء وظایف وکیل و موکل قرار می گیرند. وکیل ارومیه وظیفه دارد که به بهترین نحو ممکن همه تعهدات خود را ایفاء نماید. این تعهدات قراردادی می تواند به شکل تعهدات ضمنی یا  صریح باشد؛ یعنی امکان دارد به صورت شرط ضمن عقد بیان شود یا این که عقد وکالت بر طبق آن منعقد شده و از شروط ضمنی عقد باشد.

لازمه هر اخلاق حرفه ای این است که وکلا در قبول وکالت هر چقدرهم طبق اصول حقوقی فکر کنند که مدارک و دلایل ابزاری در جهت دفاع از موکل و یا طرح دعوی کافی باشد نباید به موکل وعده صد در صد و قطعی برای کسب نتیجه موفقیت آمیز در دعاوی خود را بدهند؛ چون موفقیت یک دعوی به عوامل مختلفی از جمله دلایل و مدارک جدید طرف مقابل در جریان دادرسی، پیچیدگی امر قضاء و ….. بستگی دارد و می تواند در سرنوشت یک دعوی تاثیر زیادی را بگذارد.  بنابراین وکیل باید با صداقت کامل و بر اساس دلایل و مدارک موجود و در صورت وجود پرونده پس از مطالعۀ دقیق آن و در نظر گرفتن همه عوامل مؤثر در مورد احتمال موفقیت و شکست در دعوی صادقانه به موکل نشان می دهد تا در زمانی که موکل مصلحت می داند به جای رسیدگی قضایی در دادگستری که در بیشتر موارد زمان برو زمان بر است در دعوایی که موفقیت در آن مرموز و مشکوک است روشهای دیگر را امتحان کرده و از راه سازش و داوری  اقدام به حل و فصل دعوی نماید.

تعهد به نتیجه

تعهدات وکیل اغلب تعهد به وسیله است مگر در زمانی که تعهد به نتیجه داشته باشد. در صورتی که این تعهد او مربوط به نتیجه دادرسی باشد در واقع برخلاف اخلاق حرفه ای یک وکیل است.

اما در زمانی که وکیل در پرونده ای به طور واضح تعهد به نتیجه را اعلام نکند ولی بگوید که دریافت حق الوکاله موکول در صورت گرفتن نتیجۀ مطلوب در دادرسی است آیا این عمل او را می توان خلاف رفتار حرفه ای شغل وکالت دانست؟

در پاسخ این سؤال باید ذکر کنیم که اصل و مبنا بر این است که وکیل تعهد به وسیله باشد نه تعهد به نتیجه و اگر به طور قطعی و شفاف تعهد به نتیجه نکرد نمی توان دریافت حق الوکاله او را به نتیجه دعوی موکول کرده و دلیل بر تعهد به نتیجه کردن وکیل دانست؛ زیرا پرداخت حق الوکاله از حقوق قانونی وکیل است که می تواند از ابتدای دعوی یا در هر زمان نسبت به دریافت آن از موکل خود طلب نماید و حتی نباید حق الوکاله او به پایان دادرسی یا در زمان گرفتن نتیجۀ مطلوب در دعوی موکول شود.

پس از نوشتن عقد وکالت و تنظیم یک وکالتنامه رسمی، رابطۀ حقوقی بین وکیل و موکل به وجود می آید و با همین رابطه حقوقی است که حق و تکالیفبرای افراد بوجود می آیند. پس قرارداد وکالت در واقع به وجود آورنده تعهدات قراردادی و یک نوع پیش شرط برای الزامات قانونی وکیل در مقابل موکل است. زیرا بعد از محقق شدن عقد وکالت و ایجاد رابطه حقوقی بین وکیل و موکل تعهدات قانونی از طرف وکیل نسبت به موکل بر عهدۀ او قرار می گیرد.

گرچه که خیلی از الزامات قانونی که در قانون وکالت بیان شده مانند: وفاداری و امانت داری، حفظ اسرار موکل  در واقع یک تعهد قراردادی محسوب می شوندو قطعا در زمان انعقاد عقد وکالت این موارد به شکل شرط ضمنی و تبانی نیز وجود داشته است و این چنین وظایف هم دارای شکل قراردادی و هم قانونی هستند.

وظایف قانونی وکیل دادگستری نسبت به موکل

۱- صداقت و درستکاری در انجام کار

۲- رعایت حد و حدود اختیارات خود در وکالت

۳- حفظ اسرار موکل در همه زمینه ها

۴- مراقبتهای لازم و پیگیری در تعقیب دعوی

۵- رعایت همه اصول و در نظر گرفتن مصلحت موکل

۶- وفاداری و امانت داری نسبت به اسرار پرونده موکل

۷- تشویق کردن موکل به سازش

 

بهترین وکیل در ارومیه

 

 

برای آشنایی بیشتر با بهترین وکیل در ارومیه اینجــــا کلیک کنید

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =