وکیل-ملکی-خوب-در-ارومیه-نجات-علی-پور

وکیل-ملکی-خوب-در-ارومیه-نجات-علی-پور


وکیل ملکی به شخصی اطلاق می شود که وظیفه حمایت و دفاع ازحقوق موکل خود را دررابطه با مسائلی که موضوع آنها در زمینه ی مسائل مالی و املاک است را بر عهده دارد. در واقع وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور قادر هست که در اکثر موارد حقوقی مرتبط با املاک فعالیت داشته و از طرف موکل خود تام الاختیار باشد.

بهترین وکیل ملکی ارومیه:

در حال حاضر وکلایی که در رابطه با دعاوی حقوقی و کیفری اموال غیر منقول دارای تخصص و مهارت هستند وکیل ملکی نامیده می شوند. به طور معمول کلیه افرادی که در رابطه با مسائل ملکی خود دچار مشکل هستند پیگیر یک وکیل ملکی آگاه، باسواد، مسئولیت پذیر و با وجدان هستند، تا بتوانند به واسطه این وکیل ملکی خوب در ارومیه مسائل و مشکلات مالی خود را برطرف نمایند.

در ارومیه جناب آقای نجات علیپور به عنوان یک وکیل ملکی خوب در ارومیه خبره و باتجربه هستند، که متقاضیان می توانند مسائل حقوقی و ملکی خویش را با ایشان در میان بگذارند. به طور معمول افراد زیادی پرونده‌های بسیار حساس ملکی و مالی خود را به ایشان واگذار می نمایند.

در واقع وظیفه وکلای ملکی این هست که کلیه زوایا و مسائل پرونده مورد نظر را بررسی کرده و سپس متقبل شوند و بر اساس قانون اساسی راهکارهایی را به متقاضیان خویش عرضه نمایند.

اکنون قصد داریم در ادامه این مطالب در رابطه با وکیل ملکی در ارومیه مطالبی را با شما در میان بگذاریم پس در ادامه با ما همراه باشید.

وکیل-ملکی-ارومیه

وکیل-ملکی-ارومیه

  ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل ملکی ارومیه:

از مهمترین خصوصیات یک وکیل خبره و خوب این است که ضمن حسن نیت و دانایی از صداقت و حسن خلق نیز برخوردار باشد. همچنین وکیلی که پرونده های ملکی را متقبل می شود ممکن است با چالش‌ها و درگیری‌های زیادی مواجه شود، از این رو باید صعه صدر داشته و صبور باشد.

علاوه بران توانایی تجزیه و بررسی مسائل مرتبط با پرونده ی مورد نظر را داشته باشد و بتواند به منظور دفاعیه ی خود دلایل قانع‌کننده‌ای را جمع آوری نماید.

باید توجه داشته باشید که یکی از وظایف وکلای ملکی این است که به حقیقت پیوستن حق و حقوق موکل خود کمک کرده و برای پیشگیری از ضایع شدن حق و حقوق موکل خود تلاش می نماید.

یکی دیگر از خصوصیات یک وکیل ملکی در ارومیه داشتن علم حقوقی و تسلط کامل بر آن می باشد. یعنی کلیه مسائل ثبتی مرتبط با املاک و اموال غیرمنقول را بشناسد و بر آن تسلط داشته باشد، چراکه در دادگاه به اصول و قوانین گفته شده و آرای وحدت احتیاج است تا یک وکیل ملکی بتواند از حقوق موکل خویش با دانش و آگاهی کافی دفاع نماید‌

مهارت و توانایی نوشتن یک لایحه صحیح و با تبحر یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل ملکی ارومیه می باشد؛ یعنی وکیل بتواند کلیه مسائل مرتبط با پرونده را با تسلط در لایحه یادداشت کرده و به به صورت تمام و کمال به قاضی دادگاه عرضه نماید. باید توجه داشته باشید در صورتی که یک وکیل ملکی خبره بتواند پیش قاضی با دلایل مصمم و قانونی از حقوق موکل خود به درستی دفاع نماید، حتماً رای عادلانه توسط قاضی صادر خواهد شد.

حال ممکن است در رابطه با پرونده های کیفری و یا حقوقی ملکی از یک وکیل ملکی آگاه و با تجربه بهره گرفته نشود، در این صورت ممکن است صدمات غیر قابل جبران به متقاضی پرونده وارد شود. از این رو توصیه می شود که برای موفقیت در دعاوی پرونده‌های حقوقی ملکی و کیفری قطعاً از یک وکیل آگاه و خبره بهره مند شوید.

انواع دعاوی ملکی:

بر اساس گفته های بهترین وکیل ملکی ارومیه پرونده‌هایی که در رابطه با ملک و املاک هستند، به دعاوی ملکی و دعاوی حقوقی کیفری معروفند. دعاوی حقوقی گونه های متفاوتی دارند؛ برخی از آنها ممکن است در رابطه با نقض تعهد و یاعدم انجام فعالیت های معین شده در قرارداد مربوطه باشد.با این حال ممکن است برخی دیگر از این دعاوی در رابطه با سوء ظن یکی از طرفین نسبت به طرف دیگر باشد که این سوء نیت از پیش طراحی شده است.

در بعضی از اوقات احتمال دارد این پرونده ها به مسائل ثبت در املاک مربوط شوند. پس دعاوی ملکی حقوقی در کل به ۳ گروه طبقه بندی می شوند ۱. دعاوی حقوقی ۲. دعاوی ثبتی و ۳. دعاوی کیفری.

به طور معمول در اکثر دعاوی کیفری یک جرم آشکار وجود دارد. برای همین به منظور برطرف نمودن مشکلات مرتبط با دعاوی حقوقی توصیه می شود که از یک وکیل ملکی در ارومیه بهره مند شوید. وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور در مسائل و پرونده های حقوقی دارای تجربه و تبحر زیادی است. به طوری که وکالت در تهران را در مدت زمان طولانی انجام داده است و به عنوان عضو سابق کانون وکلای تهران شناخته شده و هم اکنون به عنوان عضو جدید کانون وکلا در آذربایجان غربی معرفی شده است .بنابراین این وکیل ملکی دارای سوابق زیادی در کارنامه وکالت خود می باشد که نشان دهنده ی تجربه و تخصص وی است

نجات علی پور به عنوان یکی از متخصص ترین وکلا در رابطه با مسائل ملکی و مواد مخدر شناخته شده ، وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور نزدیک به هشت سال به عنوان مشاوره حقوقی در تهران فعالیت کرده است. پس با توجه به سوابق و تجربیات وی متقاضیان می توانند برای دفاع از حقوق خود پرونده های ملکی و حقوقی خویش را با خاطری آسوده به ایشان تحویل دهند.

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل ملکی در ارومیه:

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مولفه هایی که متقاضیان می توانند به وسیله آن یک وکیل ملکی خوب ومتخصص را شناسایی کنند، تجربه و سوابق وی می باشد .

به طور معمول کلیه وکلای دادگستری پرونده ها و مسائل مختلفی را متقبل شده و به عهده گرفته اند به طور مثال پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده ،ملکی و غیره.

در اینجا توجه به میزان موفقیت وکلا در پرونده ها مربوطه و چگونگی تجزیه و بررسی مسائل مرتبط با پرونده مورد نظر، نوشتن لایحه و ارائه آن به قاضی، از جمله مهمترین معیارهای تبحر و تخصص وکلا محسوب می شود.

برای مثال وضعیت وکلا فعالیت می کنند مثلاً در رابطه با دعاوی مرتبط با املاک و مستغلات بعضی از آنها نیز در زمینه مسائل خانوادگی در حال فعالیت هستند از با توجه به این توصیه می شود که برای موفقیت در هر یک از مسائل گفته شده باید وکیل متخصص در همان موضوع به وکالت گرفته شود.

بنابراین وکیل ملکی در ارومیه باید در مسائلی که دران تخصص دارند از علم و مهارت کافی و تسلط بر آن بهره مند باشند یعنی اصول و قوانین مرتبط با املاک و مستغلات آراء وحدت و ارائه لایحه به قضات را را بدانند و در آن مسلط باشند باید در نظر داشته باشید که یک وکیل هنگامی خبره می‌شود که تجربیات زیادی درمسائل گوناگون به دست آورد.

ضرورت های مشورت با یک وکیل ملکی در ارومیه:

اصولاً پرونده‌هایی که در رابطه با مسائل ملکی است باید به طور کاملاً تخصصی به قاضی دادگاه عرضه شود، تا با بررسی و تحلیل قوانین و مقررات موجود در رابطه با این مسائل رای دادگاه صادر شود. بنابراین یک سری تبصره و ماده هایی وجود دارد که وکلا با استفاده از دانش و آگاهی خود قادر هستند در مواقع ضروری آنها را به کار گیرند و به دفاع از حقوق موکل خود بپردازند.در اینجا سابقه و تجربه یک وکیل ملکی نشان دهنده موفقیت وی در پرونده های متقبله می باشد.

توصیه می‌شود که متقاضیان پیش از امضا نمودن وکالت نامه سوابق وکیل خود را با دقت زیاد بررسی نمایند و اگر موفقیت‌ها و دلایل قانع کننده‌ای در سوابق وی وجود داشت آنگاه قرارداد خود را امضا نمایند.

اکثر وکلا در زمینه های متفاوتی متبحر و متخصص هستند، لذا تجربه و تخصص یک وکیل در کنار همدیگر میتواند برای موکل ان معتبر و مورد قبول واقع شود.

وضعیت تخصص یک وکیل ملکی در ارومیه:

هر شخصی که دارای مدرک وکالت پایه یک دادگستری باشد، قادر هست پرونده های متقاضی را در رابطه با مسائل و موضوعات گوناگون متقبل شود. اما وکالت دادن به یک وکیل آگاه و باسابقه یکی از مهمترین مولفه های موفقیت شخص در پرونده های دعاوی می باشد.

با توجه به پیچیدگی و تخصصی که در شاخه ها و گرایشات نوین وکالت در سال های اخیر به وجود آمده است، هر یک از وکلای پایه یک دادگستری در گرایش و رشته خود تخصص دارند. پس مسائل متقاضی باید با وکیل متخصص در همان زمینه مطرح شود. به طور مثال: وکلایی که در رابطه با املاک دارای تخصص و تبحر نیستند نمی‌توانند متقاضیانی که مشکلات ملکی و حقوقی دارند را یاری نمایند، لذا این اشخاص باید به یک وکیل ملکی خوب در ارومیه مراجعه نموده و وکالت خود را به وی واگذار نمایند. تا در رابطه با مسائل و مشکلات ملکی خود به موفقیت برسند.

 کلیه اصول و قوانین ملکی در دفترچه قانون اساسی کشور ثبت شده است. که هر شخصی قادر هست با مطالعه ان در رابطه با این مسائل آگاهی پیدا کند. در اینجا اصلی ترین نکاتی که در رابطه با مسائل ملکی باید به آن توجه نمود، موقعیت وزمان مناسب برای استفاده از تبصره ها و ماده ها در دادگاه می باشد. این مسئله یکی از موفق‌ترین راهکارهایی است که در پرونده های دعاوی کیفری و ملکی وکلای ملکی متقاضیان را کمک می‌نماید.

همواره درانتخاب وکیل خوب و با تجربه در رابطه با مسائل و مشکلات خود دقت نمایید.چراکه انتخاب نمودن یک وکیل ناآگاه جدای از مسائل حقوقی و کیفری ،اولاً موجب هدر رفتن هزینه و زمان شما می شود، ثانیاً در مسائل و مشکلات ملکی خود موفق نخواهید شد. پس توصیه می‌شود که با برگزیدن یک وکیل خوب و خبره سرمایه و پول خود را هدر ندهید..

پرداخت حق الوکاله وکیل ملکی در ارومیه:

اکثر کسانی که دارای مشکلات ملکی هستند به خاطر هزینه های بسیار بالای حق الوکاله، وکلا ملکی از اینکه برای حل مسائل خود وکیل بگیرند صرفنظر می نماید. اما باید توجه داشته باشند که این مسئله در حکم صادره از سوی دادگاه برای آنها تاثیرات منفی به دنبال خواهد داشت.

 چرا که افراد معمولی با اصول و قوانین ملکی آشنایی نداشته و آگاه نیستند. همین مسئله سبب می شود که ضرر های پولی و مالی زیادی را متقبل شوند. با قطعیت می توان گفت که پرداختن هزینه و حق الوکاله از ضررهای مالی بسیار کمتر و کم دردسر تر خواهد بود.

پس با توجه به آنچه گفته شد در مسائل و دعاوی ملکی گرفتن وکیل یک امر لازم محسوب می شود. به این نکته نیز توجه نمایید که گول کارآموزان و وکلای بی تجربه را به خاطر حق الوکاله کمتر نخورید، چرا که این امر موجب شکست و عدم موفقیت در پرونده‌ی شما می شود. ممکن است در بعضی از اوقات این زیان‌های مالی به حدی برسد که جبران ناپذیر باشد و تاثیرات منفی زیادی را بر روح و روان متقاضی داشته باشد؛ یعنی حتی دیگر قادر به خرج کردن برای رسیدن به حقوق خود نباشند. پس توصیه می شود با توجه به حساسیت پرونده های ملکی متقاضیان به فکر هزینه حق الوکاله نبوده و همواره سعی در موفقیت در شکایت خود داشته باشند. تلاش نمایند که وکالت خود را به یک وکیل مطمئن و مسئولیت‌پذیر و خبره واگذار نمایند.

 به طور معمول حق الوکاله در ارومیه در رابطه با پرونده‌های بسیار حساس ملکی به شکل درصدی ازملک حساب می شود.

نجات علی پور یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه معرفی شده است. ایشان بعد از گرفتن مدرک لیسانس خود وارد دانشگاه ارومیه شده و مدرک کارشناسی وکالت خود را نیز اخذ کردند. این وکیل خوب در ارومیه نزدیک به چن صد پرونده ی موفقیت آمیز در رابطه با دعاوی حقوقی و قضایی را در کارنامه وکالت خود به ثبت رسانده است. پس توصیه می‌شود که متقاضیان به منظور حل مسائل قضایی و حقوقی خود به این وکیل مجرب و خبره مراجعه نموده و موفق شوند.

   علاوه بر آن شما می توانید جهت آگاهی از کلیه خصوصیات و ویژگی های یک وکیل مجرب در رابطه با مسائل و مشکلات گوناگون در سایت های معتبر جستجو نمایید و از مشاوره و گفت و گو با وکلای خبره راهنمایی بگیرید تا بتوانید یک وکیل خوب و آگاه را برای مسائل خویش برگزینید.

 

برای آشنایی بیشتر با بهترین وکیل ارومیه لطفا اینجــــا کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 10 =