سوالات حقوقی در حوزه قراردادها

سوالات حقوقی در حوزه قراردادها را می توان از وکیلی که در زمینه تنظیم قرارداد و… تجربه و مهارت بالایی دارد پرسید و با این کار مشکلات حقوقی مربوط به قراردادها در زمان کوتاهی برطرف می شود.

اهمیت استفاده از وکیل در حوزه قراردادها

تنظیم کردن قراردادها نیاز به تخصص دارد و از نظر حقوقی باید الزامات خاصی را در نظر گرفت تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

وکیل با تجربه با توجه به قرارداد مورد نظر مراحل قانونی را انجام می دهد و از ریسک های احتمالی مربوط به تنظیم قرارداد جلوگیری می کند.

وکیل با تجربه به تمامی سوالات حقوقی در حوزه قراردادها توجه دارد و با ارائه مشاوره مرتبط و راهنمایی های موثر مراحل تنظیم قرارداد یا فسخ و… را انجام می دهد.

وکیل با تجربه به بررسی قرارداد توجه زیادی دارد و بر اساس اسناد حقوقی معتبر داد و ستدهای افراد را در نظر می گیرد و در این زمینه به سوالات حقوقی در حوزه قراردادها کمک می کند تا این اقدام به راحتی صورت گیرد.

وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور در مراحل مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، در زمینه تولیدات صنعتی، تنظیم قرارداد برای استخدام و… به افراد کمک می کند.

تنظیم قراردادهای مربوط به کارگر و کارفرما نیز توسط وکیل پایه یک دادگستری صورت می گیرد.

هر قراردادی که بین چند نفر انجام پذیرد از طریق وکیل با تجربه تنظیم می شود و این افراد به آسانی می توانند سوالات حقوقی در حوزه قراردادها را از وکیل متخصص بپرسند.

وکیل-امور-قرار-دادها-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

وکیل-امور-قرار-دادها-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

سوال ۱:

آیا خانه ای که اجاره داده می شود و بعد از مدتی که تاریخ موعد تخلیه خانه فرا می رسد، در صورتی که مالک بخواهد خانه را به مستأجر قبلی واگذار کند و مبلغ خاصی را به عنوان اجاره در نظر بگیرد، آیا در این موارد نیاز می باشد که طرفین به دفتر مشاوره املاک مراجعه کنند و تنظیم مجدد قرارداد را در این مکان انجام دهند یا طرفین می توانند بدون حضور در مشاوره املاک می توانند قرارداد را مجددا تمدید کنند و قرارداد را دستی بنویسند؟

پاسخ سوال اول

تنظیم قرارداد دستی مشکلی ندارد اما در خیلی موارد این کار طرفین این قرارداد را موثق نمی دانند و مشکلاتی ایجاد می شود.

در این موارد اگر طرفین به انجام قرارداد دستی رضایت داشته باشند این کار می تواند انجام پذیرد اما نیاز به در نظر گرفتن قوانینی است تا کار به نحو بهتری صورت گیرد، با داشتن شاهدان معتبر می توان قرارداد را مجددا تمدید کرد.

 هر یک از طرفین بعد از تعیین تمامی مفاد قرارداد با نوشتن نام و نام خانوادگی و امضای معتبر این کار را انجام می دهند.

با مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور https://nejatalipour.ir می توان مشکلات قرارداد دستی را برطرف کرد و مراحل به صورت قانونی ادامه می یابد.

در صورتی که مبلغ هزینه اجاره و رهن افزایش می یابد با وارد کردن این اطلاعات در قرارداد اجاره می توان این مراحل را انجام داد.

 زمان دقیق تمدید اجاره و تاریخ مربوط به تخلیه ملک نیز در زمینه تنظیم قرارداد ثبت می شود تا مشکلی به وجود نیاید.

سوال ۲

فردی که طبق قرارداد مشخصی که با یک کارخانه معتبر برقرار می کند دستگاهی را خریداری می کند و تمام هزینه را به شرکت پرداخت کرده است اما در زمان موعد دستگاه به فرد تحویل داده نمی شود و مشکلاتی در تحویل دستگاه به وجود می آید آیا از لحاظ قانونی فرد قادر به شکایت از کارخانه می باشد؟

پاسخ سوال دوم:

 بله فرد در این موارد به صورت قانونی قادر به تنظیم شکایت و بررسی حق و حقوق خود است.

فرد می تواند از طریق دادگاه حقوقی شکایت خود را به طور کامل مطرح کند و با انتخاب وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور امکان طرح دادخواست حقوقی فراهم می گردد.

 طرح دادخواست و بررسی این مشکل نیاز به موضوعات خاصی دارد و اشتباه در این مراحل مشکلاتی را برای فرد به همراه دارد.

در این مراحل با مراجعه به وکیل با تجربه تمامی اقدامات انجام می شود.

سوال سوم:

 اگر در قراردادی که به صورت دستی بین طرفین اجرا می شود و مبلغ خاصی در ارتباط با قرارداد تعیین گردد اما بعد از عقد قرارداد میزان هزینه کمتری به طرف مقابل تحویل داده شود، دادگاه در مواردی که مشکلی بین طرفین ایجاد شود و مبلغ قسط کمتری به فروشنده ارائه گردد قرارداد مابین دو نفر و میزان هزینه را قبول می کند یا رسید بانکی که مبنی بر پرداخت مبلغ خاص توسط خریدار است؟ به طور مثال اگر دو نفر در شراکتی سهیم شوند و نیاز به پرداخت پنجاه میلیون باشد اما تنها بیست میلیون از این مبلغ پرداخت شود، طرف اصلی شراکت دادخواستی را به دادگاه ارائه دهد آیا در این موارد دادگاه به قرارداد مابین طرفین دقت دارد یا رسیدی که فرد از بانک دریافت کرده است؟

پاسخ سوال سوم:

در ارتباط با این سوال می توان مراحل را به صورت قانونی از طریق وکیل انجام داد تا مشکلی در این زمینه ایجاد نگردد، دادگاه با توجه به درخواست فرد بررسی های لازم را انجام می دهد اما در مواردی که تنظیم قرارداد با مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری ادامه یابد و شاهدانی در این زمینه حضور داشته باشند اثبات این مبلغ راحت تر است و بعد از بررسی های دادگاه مشکل حل می گردد.

سوال چهارم:

فردی که در ازای مبلغ مشخصی که در قرارداد تنظیم شده است به انجام طراحی سایت برای شرکت خاصی اقدام می کند اما بعد از مدت زیادی طراحی سایت را تحویل نمی دهد و ادعا می کند که باید بیش از مبلغ تعیین شده به فرد(طراح) پرداخت شود تا طراحی مورد نظر را به شرکت تحول دهد، آیا در این موارد شرکت می تواند از طراح شکایت کند؟

پاسخ سوال چهارم:

در صورتی که قراردادی مابین طرفین صورت گرفته است و فرد طراح این قرارداد را امضا کرده و به مبلغ مورد نظر رضایت داشته باشد می توان از طریق قانون بررسی های لازم را مبنی بر شکایت از طراح انجام داد.

در این موارد با مراجعه به دفتر وکالت و بررسی تمامی موارد می توان از حق شرکت دفاع کرد و با توجه به میزان مشخص شده در قرارداد از پرداخت هزینه بیشتر امتناع کرد، البته تمامی این موارد نیاز به بررسی های دقیق و توجه به مدارک دارد و وکیل بعد از بررسی تمامی قرارداد کتبی و مفاد آن می تواند راه حل مناسب را به فرد پیشنهاد دهد.

وکیل با تجربه تمامی سوالات حقوقی در حوزه قراردادها را پاسخ می دهد و با جامعیت بالایی این کار را در نظر می گیرد.

در موارد خاصی با طرح کردن دعوی حقوقی و بررسی از طریق دادگا،ه طرف مقابل بر اساس تعهدات خود مجبور به انجام می گردد و دادگاه عدم انجام تعهد طراح را بررسی کرده و بر اساس قوانین مربوطه حکم را اجرا می کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *