هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل

چگونگی و میزان پرداخت هزینه های وکالت  و مشاوره نجات علی پور وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه :

دنیای بسیار پیچیده و پر تنش و چالش کنونی تفاوت عمده ای با گذشته پیدا کرده و اکنون در ریز ترین موارد نیز مشاغل تخصصی ایجاد شده است و دیگر کمتر کاری را می توان یافت که در آن بشود موفق شد بدون داشتن توانایی و تخصص بالا و یا بکار گیری و یا گرفتن مشاوره از بهترین ها و متخصص ترین ها در این امورات . یکی از مهمترین چالش های بشر کنونی پیروزی و کسب نتیجه دل خواه در دعاوی قضایی است . هزینه وکیل در واقع پولی است که شما برای سپردن یکی از دشوارترین کارهای دنیای مدرن به کارشناس آن امر یعنی وکالت می پردازید .

 

آشنایی با نجات علی پور وکیل پایه یک دادگستری :

نجات علی پور ، وکیل پایه یک دادگستری و دارای عضویت سابق کانون وکلای مرکز و پس از ان عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی هستند. ایشان با وجود قبولی در آزمون قضاوت بدلی علاقه به شغل وکالت با مدرک کارشناسی ارشد وارد شغل پر اهمیت وکالت شدند و اکنون سال هاست که بعنوان وکیل جهت پاسداری از واژه عدالت مشغول به کار هستند . ایشان همزمان با خدمت رسانی به موکلان خود در آذربایجان غربی و بعنوان وکیل در ارومیه وکالت هشت شرکت بزرگی حقوقی در تهران را نیز عهده دار هستند. وی توانسته است با تجربه و علم و توان تخصصی خود در بسیاری از پرونده های دشوار و سنگین به موفقیت برسد و پاسخ اعتماد و هزینه های تنظیم قرارداد موکلان خود را به بهترین نحو ممکن بدهد . پس شما نیز در این اعتماد تعلل نکنید و پرونده های پیچیده خود را به ایشان بسپارید .

شما با سپردن وکالت خود به وکیل پایه یک نجات علی پور علاوه بر صرفه جویی در وقت خود و ایجاد حس اطمینان و آرامش قطعا بهترین نتیجه ممکن را از دعوا یا دفاع حقوقی خود خواهید گرفت و این جاست که باید باور نماییم که سپردن کار به وکیل خوب نه تنها هزینه محسوب نمی شود که باید به آن به چشم یک سرمایه گذاری و بیمه نگاه کرد زیرا سود شما از پیروزی در دعاوی خودتان قطعا بسیار بیشتر از هزینه ای است که پرداخت خواهید نمود . پس وقتی هزینه بایت یک تجربه ارزشمند پرداخت می نمایید باور کنید که شما برنده تام و تمام این معامله اید .

 

چرا باید هزینه عقد قراداد و هزینه وکالت پرداخت نمود :

گاه پرسیده می شود که آیا هزینه وکالت منطقی است ؟! آیا پرداخت هزینه های گاه به نظر بسیار زیاد برای انجام وکالت درست است ؟ پاسخ ما بله است . وکیل مجرب در ازای سالها هزینه و زمان و تحصیل علم و آموختن علم و کسب توانایی های بسیار زیاد اکنون توانسته وکیل شما شود و پرداخت هزینه شما د رواقع پرداخت هزینه نه بابت یک دفاع ساده بلکه سال ها تجربه و علم وکیل است . گاه یک وکیل زبده همانند نجات علی پور می تواند با یک حضور در دادگاه و تنظیم یک دادنامه در ازای پرداخت هزینه وکالت ناگهان سرنوشت یک پرونده پیچیده که خود شما شاید به هیچ وجه توانایی موفقیت در آن را نداشتید به سود شما بازگرداند. و این برای شما یک بازی تمام برد محسوب می شود . وکالت نیز هزینه های خاص خود را دارد از دفتر و کارمند و نیروی انسانی گرفته تا هزینه های دیگر بابت دادرسی پس شما هنگام تنظیم قرارداد وکالت و پرداخت هزینه های وکالت و هزینه هی تنظیم قرارداد در حال تضمین کسب بهترین نتیجه ممکن از پرونده خود هستید . فراموش نکنید شما با پرداخت هزینه یک دکتر ممکن است زندگی خود را نجات بدهید و یا با پرداخت هزینه یک مهندس خوی در ساختمان مناسبی تمام عمر را با خیال راحت زندگی کنید . پرداخت هزینه وکالت و تنظیم قرارداد وکالت هم ا زهمین دست هزینه ها هست که برای شما راندمان و بازگشت سرمایه بسیار مناسبی به همراه دارد . حال این سرمایه ممکن است نقدی باشد یا آزادی شما یا معنوی یا ….

هزینه-تنظیم-قرار-داد-حقوقی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

هزینه-تنظیم-قرار-داد-حقوقی-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

هزینه وکالت برای کسب مشاوره یا تنظیم قرارداد با وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور چقدر است ؟

هزینه پیش بینی شده برای یک مشاوره بیست دقیقه ای دویست هزار تومان پیش بینی شده است . شما گاه در همین بیست دقیقه می توانید راه حل مشکل خود را بصورت کامل پیدا کنید و درنتیجه با کمترین هزینه ممکن به بهترین نتیجه برسید اما هزینه جهت تنظیم قرارداد وکالت در یک پرونده متغیر می باشد و بنابر حجم و دشواری پرونده بنابر ظوابط و البته با کسب توافق تنظیم می شود .

 

چگونگی ارتباط با وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای نجات علی پور در شهر ارومیه :

برای ارتباط و اخذ مشاوره و هماهنگی به جهت قبول وکالت این راه ها موجود می باشد .  که جهت استفاده شما همشهریان عزیز جهت کسب مشاوره یا تقبل وکالت شما توسط وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پورمعرفی می گردد.

  • مشاوره تلفنی: روش نخست و ساده و غیر حضوری پیشنهادی ما بصورت تلفنی است بدین شکل که با پرداخت حق مشاوره به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می توانید در هر زمینه حقوقی ای از بیست دقیقه مشاوره اختصاصی یکی از بهترین وکیل های ارومیه و دارای گواهینامه داوری و عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی بهره بگیرید . شماره تماس ایشان برای اخذ مشاوره تلفنی و هماهنگی احتمالی جهت تقبل وکالت یا مشاوره عبارت است از :

تلفن همراه : ۰۹۱۴۱۴۱۲۱۴۱

  • مشاوره و وکالت حضوری : جهت گرفتن مشاوره یا تقبل وکالت می توانید به آدرس دفتر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی و عضو سابق کانون وکلای مرکز ( تهران ) به این آدرس مراجعه حضوری نمایید هزینه وکالت و هزینه تنظیم قرارداد در دفتر گرفته خواهد شد .

آدرس دفتر وکالت نجات علی پور: ارومیه – چهار راه دانشکده – کوچه ۱۲ – ساختمان شماره ۲۱ – طبقه چهارم – واحد شماره هشت – دفتر وکالت وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور.

 

برای آشنایی بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور اینجـــــا کلیک کنید

ما بهترین نگهبانان حق موکلان خود هستیم

از طرف دفتر وکالت مستقر در شهرارومیه

وکیل پایه یک دادگستری – نجات علی پور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *