وکیل خانواده در ارومیه

وکیل خانواده در ارومیه

از مهم ‌ترین نهادهای بشری که در همه جوامع انسانی از غرب تا شرق مورد توجه و احترام خیلی از نهادهای حقوقی و حتی غیرحقوقی قرار گرفت خانواده است. وکیل خانواده در ارومیه کسی است که دارای تخصص و تجربه کافی در انواع دعاوی مربوط به خانواده باشد.

ما هنگامی‌که مریض می ‌شویم به دکتر مراجعه می کنیم، مخصوصاً اگر بیماری سختی داشته باشیم. در مواردی که مشکلات حقوقی و قانونی داریم یک وکیل خوب و متبحر مانند پزشک برای ما لازم و مفید است و می ‌تواند به طور صحیح با راهنمایی ‌های درست و نتیجه بخشی که ارائه می دهد مشکل ما را رفع کند.

مشاوره با وکیل باید در زندگی ما به‌ صورت ۱یک اصل تبدیل شود. این موضوع در کشورهای پیشرفته دارای اهمیت زیاد تا حدی که هر خانواده برای خود وکیل خانوادگی مشخصی دارد و برای تمام کارهای قانونی و حقوقی اعضای خانواده در طول زندگی با مشورت و راهنمایی وکیل آن‌ها را پیش می‌ برند.

وکیل-خانواده-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

وکیل-خانواده-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

وکیل خانوادگی کیست؟

دعاوی خانوادگی از کارهای حقوقی است که برای زوجین در قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده و آیین دادرسی مدنی درمورد آن صحبت شده است.

مواردی که می ‌تواند یک وکیل خانواده آن را بررسی کند: مهریه، نفقه فرزند، نفقه زوج، اجرت‌المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند، تقاضای ازدواج مجدد و. . . می باشد. همچنین در مورد طلاق هم همین موارد را وکیل می‌ تواند انجام دهد.

چرا مشاوره با وکیل مهم است؟

 اتفاق ‌های مهم در زندگی هر فرد می تواند شامل ازدواج و طلاق باشد. از موارد حقوقی قابل ذکر سند ازدواج، گرفتن حق و حقوق قانونی بعد طلاق و. . . را می ‌توان نام برد که دارای پیچیدگی خاصی برای خودشان هستند و هیچ ‌وقت قبل از مشاوره با وکیل نباید درخواست یا ثبت قانونی در این موارد حقوقی انجام داد.

درست است که ازدواج و طلاق از امور زندگی اجتماعی ما است ولی درصورتی ‌که با موارد قانونی آشنا نباشیم ممکن است در زندگی خود و اطرافیان مشکلاتی ایجاد کنیم. پس بهتر است برای اتفاقات مهم در زندگی خود حتماً از مشاوره با یک وکیل خانوادگی با تجربه کمک گرفته و طبق نظر او پیش بروید.

آیا در مواردی که دعوایی طرح می شود لازم است برای دفاع از خود از وکیل خانواده کمک بگیریم؟

نهاد قضایی برای رسیدگی به دعواها و حل اختلاف به وجود آمده است و روزانه هزاران پرونده در عنوان‌ های مختلف حقوقی و کیفری در آن مطرح و رسیدگی می شود. هرکدام از این پرونده‌ها برای خود قوانین و آئین دادرسی مدنی و کیفری خاصی دارند.

ولی بیشتر افراد مسیر درست را نمی ‌دانند و این یک امر طبیعی است، زیرا باید فردی متخصص در حضور دادگاه و قاضی حاضر شده، کسی که قانون را می‌ داند و از حق و حقوق آن باخبر است.

مزایای مشاوره با وکیل خانواده آقای نجات علی ‌پور

اگر شما هم به وکیل خانواده در موضوع خانوادگی احتیاج داشتید می توانید با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه کرده و از او در این راه کمک بگیرید.

آقای نجات علی ‌پور دارای سوابق طولانی در حوزه وکالت در تهران و ارومیه است و با توجه به پرونده شما و پیگیری‌های مداوم خود می ‌تواند در این راه کمک زیادی برایتان باشد.

از سوابق مهم و درخشان آقای نجات علی‌پور می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

* عضو سابق کانون وکلای تهران

* عضو جدید کانون وکلای آذربایجان غربی

* به مدت چند سال وکالت در تهران

* وکیل ۸ شرکت حقوقی در ارومیه و تهران

* متخصص دعاوی ملکی، مواد مخدر و خانوادگی

* دارای گواهی ‌نامه داوری در دعاوی حقوقی

شما می ‌توانید از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ صبح تا ۴ عصر به صورت تلفنی یا حضوری با ایشان در ارتباط باشید.

اگر تصمیم به مشاوره تلفنی داشتید با پرداخت هزینه ۲۰۰ هزار تومان به مدت ۲۰ دقیقه می توانید از راهنمایی و تجربیات آقای نجات علی‌ پور استفاده کنید.

 آدرس مشاور حقوقی پایه ۱ دادگستری ارومیه آقای نجات علی ‌پور: ارومیه چهارراه دانشکده کوچه ۱۲ ساختمان ۲۱ طبقه ۴ واحد ۸ .

چرا باید وکیل خانواده داشته باشیم؟

انسان در خانواده چشم به جهان می ‌گشاید خانواده اولین جامعه‌ای است که او آن ‌جا در ارتباط با دیگران قرار می گیرد. هر شخصی تحت تاثیر افراد خانواده بزرگ می شود. پس بهتر است با ساماندهی امور بهترین محیط را برای رشد و تربیت نسل بعدی جامعه فراهم کنیم. قوانین خانواده و امور حقوقی خانواده برای آسان شدن ساماندهی آن وضع شده است.

وکیل خانواده می ‌تواند با اقدامات خود در جهت رسیدگی به امور حقوقی خانواده ما را در این راه کمک کند.

وقتی در خانه اختلافی به وجود می‌ آید وجود یک وکیل خانوادگی می‌ تواند به دلایل زیر بسیار مفید باشد:

* شخص سومی که به دور از احساسات و تعصبات دوطرفه دعوا

* آشنا بودن به همه قوانین مربوط به دعاوی امور خانوادگی

* داشتن تجربه کافی در زمینه و پروسه‌ های رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و خانوادگی

* وکیل خانواده با انرژی، زمان و هزینه کمتر برای جمع ‌آوری اسناد و مدارک و اثبات واقعیت

پس انتخاب یک وکیل مناسب باعث بهبود و سرعت بخشیدن به پیشرفت پرونده شما شده و احتمال موفقیت در پرونده را برایتان بیشتر می کند. تعیین اختیارات و وظایف وکیل خانواده بر عهده سرپرست (نماینده) خانواده می ‌باشد.

در کشور ایران الزامی به وجود وکیل برای هر خانواده نیست و حمایت و خدماتی هم ارائه نمی ‌شود. حتی بعضی از شرکت ‌های بیمه ایرانی طرح‌ هایی در زمینه وکیل خانواده ارائه دادند ولی به نتیجه نرسیدند.

چقدر خوب است که خانواده‌ها در زمینه ‌های گوناگون خود مانند معاملات، قراردادها، سرمایه ‌گذاری ‌های جزئی و کلی، مسائل مربوط به خانواده و حتی فرزندان خود و. . . از یک مشاوره حقوقی کمک بگیرند تا بتوانند با راهنمایی او با صرف کمترین هزینه بهترین راه حل ممکن را انتخاب کنند.

خیلی از خانواده‌ها به خاطر هزینه سالیانه، وکیل خانوادگی را ترجیح نمی‌ دهند. اگر با خود یک حساب سرانگشتی کنیم متوجه می شوید که هزینه ‌هایی که از اشتباهات حقوقی، تربیتی، تجاری مثل زمان ، عمر، خسارات وارده، انرژی، هزینه‌ های رفت‌ وآمد و هزینه‌هایی که در مراجع دادرسی پرداخت می‌ کنیم خیلی بیشتر از هزینه گرفتن یک وکیل خانواده است. گرفتن یک وکیل خانوادگی مانند هزینه‌ های هنگفت درمانی است که شما در مواردی که احتمال بیماری می دهید به شرکت بیمه می ‌پردازید.

خصوصیات وکیل خوب خانواده

* داشتن درک بالا از شرایط پیچیده پرونده‌های خانوادگی

* روان‌ شناس خوب

* مسلط بودن بر احساسات

* به پایان رساند رساندن فرایند حقوقی در کمترین زمان (دادرسی و مسالحه)

* دارای صبر، تحمل، پشتکار

* داشتن تخصص در حوزه رسیدگی به پرونده‌ های خانواده

 

برای آشنایی بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور اینجـــــــــا کلیک کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =