وکیل-خوب-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

وکیل-خوب-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور


وکیل خوب در ارومیه

معمولاً هرکدام از ما در زندگی از مراحل زندگی خود نیاز به وکیل در موارد حقوقی مثل مشکلات خانوادگی و طلاق، امور حقوقی، امور ثبتی و ملکی، پیگیری شکایات، امور مالی، چک و. . . به وکیل نیاز داریم. پس چه بهتر که از یک مشاوره حقوقی خوب استفاده کنیم. اگر به دنبال وکیل خوب هستید تا کارهای حقوقی شما را به ‌نحو شایسته انجام دهد قبل از هر کاری باید بهترین وکیل شهر و منطقه خود را بشناسید. اگر در لیست شما وکیل خاصی وجود دارد و اطلاعاتی از او دارید می توانید با توجه به این ‌که عضو کانون وکلای دادگستری یا عضو مرکز وکلا و یا حتی کارشناس رسمی و مشاوره حقوقی از روش‌ های گوناگون آن را پیدا کنید:

بهترین-وکیل-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

بهترین-وکیل-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

۱- جستجوی وکیل در سایت اینترنتی

از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن یک  وکیل جستجوی آن در سایت‌ های اینترنتی است با دانستن نام و نام خانوادگی او شما می‌ توانید اطلاعات او را از اینترنت پیدا کرده و اگر دارای سایت می باشد از همین طریق او را به راحتی پیدا کنید. شاید وکیل سایتی ندارد ولی می ‌توانید او را درون وب ‌سایت کانون وکلاء به راحتی جستجو و در فضای آنلاین با او ارتباط برقرار کنید. با کمک هرکدام از آن‌ها به ‌راحتی قادر هستید درباره سابقه، رزومه او اطلاع پیدا کرده و بررسی کنید آیا در حیطه پرونده شما می‌ تواند کمک کند یا نه؟

۲- جستجوی وکیل از افراد معتبر

ممکن است یکی از دوستان و آشنایان شما به هر علتی به وکیل مراجعه کند، شما می ‌توانید از اطلاعات گذشته او برای انتخاب وکیل مورد نظر خود استفاده کنید.

۳- جستجوی وکیل تلفنی

 اگر در سایت ‌های اینترنتی به نتیجه ‌ای نرسیده‌اید می ‌توانید با شماره‌ گیری کانون وکلای شهر خود شماره و آدرس وکیل مورد نظر را پیدا و به او مراجعه کنید.

۴- جستجو از طریق مراجعه حضوری

اگر در شهر ارومیه دنبال وکیل حقوقی هستید و با موارد بالا نتوانستید آن را پیدا کنید به شما پیشنهاد می ‌کنیم به کانون وکلای دادگستری مرکز مراجعه و در اسرع وقت آن را برای وکالت خود انتخاب نمایید.

وکیل-پایه-یک-دادگستری-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

وکیل-پایه-یک-دادگستری-در-ارومیه-وکیل-نجات-علی-پور

 

انواع وکیل

۱- وکیل دادگستری

 وکیلی که دارای تحصیلات لیسانس و بالاتر در رشته حقوقی مبانی و فقه باشد و آزمون سخت و سنگین کانون وکلای دادگستری وکلا را با آن رقابت دشوار پشت سر بگذارد، وکیل پایه یک دادگستری نامیده می شود. انواع وکیل‌های پایه یک دادگستری می توانند بعد از گذراندن دوره‌های کارآموزی پروانه وکالت کسب کرده و پرونده‌های حقوقی زیادی را رسیدگی کنند.

۲- وکیل مدنی

این نوع وکالت برای امور حقوقی و اداره فرد تعیین می شود. وکیل و موکل با مراجعه به دفتر اسناد رسمی و تنظیم وکالت‌ نامه می ‌توانند کار خود را شروع کنند. از این نوع وکالت برای طلاق، فسخ اجاره، خرید وفروش خانه، رسیدگی به کارهای سازمان‌ها و ادارات دولتی می ‌توان استفاده کرد.

۳- وکیل مع ‌الواسطه

 بعضی مواقع وجود دارد که شخص شرایط لازم برای انتخاب وکیل را نداشته ولی به وکیل احتیاج دارد. پس شخص دیگری از طرف او وکیل انتخاب می کند. به این وکیل که توسط یک نفر دیگر انتخاب شود وکیل مع ‌الواسطه گویند. در مواقع مثل حبس بودن فرد که نمی ‌تواند وکیل را انتخاب کند ولی برای رسیدگی به امور جزایی و محکومیت های مالی از این نوع وکیل استفاده  می شود.

۴- وکیل انتخابی

از رایج‌ ترین نوع وکالت که فرد وکیل خود را شخصاً انتخاب و با تنظیم قرار داد وکالت برای دفاع از حقوق خودش در مراجع قضائی او را نایب خود قرار می دهد.

۵- وکیل معاضدتی

 طبق قانون مدنی همه افرادی که وقتی در مراجع قانونی باشند باید برای خود وکیل بگیرند. اما اگر به هر دلیلی چه شخصی چه مالی نتوانند برای خود وکیل داشته باشند، دادگاه در کمیسیون کانون وکلا و به صلاح ‌دید خود برای او یک وکیل رایگان می گیرد تا از او در دادگاه دفاع کند.

۶- وکیل تسخیری

 در مواردی که متهم در محاکم دادرسی به علت نداشتن بضاعت مالی یا دلیل دیگری از گرفتن وکیل سرباز بزنند و هیچ وکیلی برای بررسی پرونده مشخص نشده باشد دادگاه از وکلای رایگان خودش یک نفر را برای رسیدگی به پرونده او مامور می کند.به این وکیل، وکیل تسخیری گویند.

۷- وکیل سازمانی

 برای حمایت کارمندان نیروهای مسلح و دولتی اگر به هر دلیلی برای آن‌ها در کارهای خدمتی مشکلات حقوقی و قضایی به وجود آید، سازمان محل خدمت آن شخص موظف است از بین وکلای خود کسی را برای دفاع از کارمندش در محاکم قضایی انتخاب کند. به این نوع وکیل، وکیل سازمانی گفته می شود.

۸- وکیل اتفاقی

بعضی از افراد تحصیل‌ کرده رشته حقوق هستند، ولی شغل او وکالت نیست. شاید طی اتفاقی حقوقی برای یکی از آشنایان خود، در مراجع قانونی و قضایی قرار بگیرد. در این صورت این شخص بدون آنکه بخواهد مراحل کارآموزی و آزمون وکلا را طی کند با پرداخت هزینه‌ای قانون وکالت پروانه وکالت داده می ‌شود تا بتواند وکیل آشنا و خویشاوند خود شده و از حقوق و دفاع کند.

۹- وکیل کارآموز

 هرگاه فردی پس از قبولی در رشته حقوق بتواند آزمون ورودی دشوار کانون وکلای دادگستری را طی کند، باید مدتی به ‌عنوان کارآموز در پیش یک وکیل با تجربه مشغول به کار شود. این فرد می ‌تواند با نظارت استاد وکیل خود پرونده های سبک حقوقی را رسیدگی کند.

۱۰- وکیل قوه قضاییه

همه افرادی که با توجه به قانون پنج ‌ساله سوم توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه بتوانند از مراکز امور کارشناسان قوه قضاییه و مشاورین حقوقی پروانه وکالت بگیرند وکیل قوه قضاییه محسوب می ‌شوند.

۱۱- وکیل ایثارگران (وکیل حمایتی)

 وقتی یک بسیجی و ایثارگر در موضوع حقوقی و قضایی دچار مشکل شود، توسط یکی از وکلای قضائی یا طبق قانون سپاه از از دفتر حمایت قضایی پروانه گرفته باشد به‌ عنوان وکیل شخص بسیجی و ایثارگر شناخته شده و طی حکمی در مراجع قضایی حاضر و از شخص دفاع می کند.

با توجه به انواع وکیل بهتر است شما هم یک وکیل متخصص در شاخه ای که مد نظر خود دارید انتخاب کنید. هرگز فراموش نکنید وکیلی که در تخصص خاصی وکالت می کند در مورد آیین ‌نامه، مقررات، بخشنامه و. . . تسلط بیشتری داشته و در موفقیت پرونده شما دارای شانس بالاتری است.

آقای نجات علی پور از بهترین وکلای ارومیه با سابقه زیاد در رسیدگی به پرونده های خانوادگی می تواند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعداظهر در خدمت شما می باشد. شما    می تونید بعد از پرداخت هزینه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در هر زمینه ای به مدت ۲۰ دقیقه از ایشان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

آدرس حضوری برای  مشاوره حقوقی وکیل نجات علی پور:

 ارومیه ،چهارراه دانشکده کوچه ۱۲ ساختمان ۲۱ طبقه ۴ واحد ۸ . پایه یک دادگستری ارومیه آقای نجات علی ‌پور

 

برای آشنایی بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور اینجــــــــــــــــا کلیک کنید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + دو =