وکیل متخصص دعاوی سر قفلی در ارومیه

چگونه می توان بهترین وکیل سرقفلی را از بین این همه وکیل متخصص دعاوی سرقفلی انتخاب کرد؟ سرقفلی چیست و بهترین وکیل سرقفلی در ارومیه چه کسی است؟ قوانین مربوط به سرقفلی ، اعم از اجاره سرقفلی و فروش سرقفلی شامل چه نکاتی هستند؟

اگر همچین سوالاتی ذهن شما را مشغول کرده یا به دنبال بهترین وکیل در ارومیه (بهترین وکیل سرقفلی در ارومیه) هستید؛ این متن را دنبال کنید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات درباره قوانین مربوط به سرقفلی (مانند اجاره سرقفلی و فروش سرقفلی) و یا به طور کلی می خواهید بدانید سرقفلی چیست؛ پیشنهاد ما به شما مراجعه به بهترین وکیل سرقفلی در ارومیه ( بهترین وکیل متخصص دعاوی سرقفلی) یعنی نجات علی پور می باشد.

بهترین-وکیل-سرقفلی-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-نجات-علی-پور

بهترین-وکیل-سرقفلی-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-نجات-علی-پور

چرا وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور را انتخاب کنیم؟

الف. دانش و تخصص:

دانش و تخصص یک وکیل موارد بسیار مهمی هستند. وکیلی که به قانون آشنا باشد بهتر می تواند وکلان خد را راهنمایی کرده  و حقوق آن ها را احقاق کند. بهترین وکیل سرقفلی در ارومیه، نجات علی پور، مدرک کارشناسی و در ادامه مدرک کارشناسی ارشد خود را با نمرات درخشان از دانشگاه آزاد ارومیه کسب نموده است. وی آزمون کانون وکلا و آزمون قضاوت نیز را نیز با نتایجی عالی و قابل تحسین پشت سر گذاشته است. این موارد نشان دهنده دانش و تخصص این وکیل زبردست در امور مربوط به وکالت می باشد که یکی از پایه ای ترین ویژگی های انتخاب یک وکیل مناسب می باشد.

ب. تجربیات و رزومه ی پربار:

تخصص به تنهایی کیفیت کار یک وکیل را تضمین نمی کند. مورد دیگری که اهمیت آن اگر از تخصص بیشتر نباشد،کمتر هم نیست، تجربه است. تجربه به ایجاد آشنایی شناخت بیشترِ پیچ و خم های قانون کمک می کند. به علاوه، یک وکیل زبده و مجرب توان حل مساله بیشتری نسبت به یک وکیل تازه کار دارد.

نجات علی پور، بهترین وکیل در ارومیه، رزومه ی پربار و قابل اتکایی دارد. وی به مدت طولانی در شهر تهران وکالت کرده و یکی از اعضای ارزشمند کانون وکلای تهران بوده است. وی اکنون به عنوان وکیل و مشاور در هشت شرکت در شهر تهران مشغول به فعالیت می باشد.

نجات علی پور، بهترین وکیل سرقفلی در ارومیه، با توجه به تخصصی که در دعاوی ملکی و مواد مخدر دارد؛ سابقه طولانی مدت فعالیت در این زمینه ها را نیز در کارنامه درخشان خود دارد. به علاوه، وی از اعضای جدید کانون وکلای استان آذربایجان غربی می باشد و در چند شرکت در شهر ارومیه به عنوان وکیل و مشاور رتبه سه کارشناسی ارشد ایفای نقش می کند.

ج. روحیات مناسب یک وکیل:

در انتخاب وکیل مناسب، یکی از نکات بسیار مهم و کلیدی روحیات وکیل است. وکیلی که مغلوب استرس، خشم و یا ترس خود می شود؛ هرچقدر هم که متخصص و مجرب و حرفه ای باشد؛ به هیچ وجه وکیل خوبی برای شما نخواهد بود.

پس اولین ویژگی مهم در روحیات یک وکیل این است که بتواند استرس، خشم و ترس خود را به درستی مدیریت کند. دومین مورد نیز امیدواری است؛ یک وکیل ناامید کاری نمی کند به جز این که باعث ایجاد افسردگی  در شما بشود!  البته امیدواری یک وکیل باید واقع گرایانه باشد و به هیچ وجه نباید به موکل امید واهی بدهد.

از دیگر روحیات مهم یک وکیل موفق این است که باید حتما یک شنونده خوب باشد تا حرف های شما را گوش داده و به موقع راهنماییتان کند. به علاوه، یک وکیل حرفه ای باید باریک بینی و دقت نظر زیادی داشته باشد تا با دقت به جزییات مسائل بتواند مشکلات را حل کند.بسیار مهم است که یک وکیل پشتکار بالایی داشته باشد و برای حل مسائل و مشکلات تمام تلاش خود را به کار گیرد.

و اما نهایتا برسیم به مهم ترین و حیاتی ترین و با ارزش ترین ویژگی یک وکیل که بدون وجود آن هرگز نمی توان شخص را یک وکیل موفق نامید و آن ویژگی چیزی نیست جز امانت داری. هر وکیلی امین موکلان خود می باشد و موظف است که امانت دار باشد. اگر وکیلتان قابل اعتماد نباشد، در آینده حتما با هم به مشکل خواهید خورد.

نجات علی پور، بهترین وکیل در ارومیه، تمامی روحیات یک وکیل مناسب را دارد. وی یک وکیل امانت دار، ریز بین، یک شنونده ی عالی با پشتکار بالا و اعتماد به نفس بالاست.

د. در دسترس بودن

بسیار مهم است که وکیلی که انتخاب می کنید در مواقع ضروری در دسترستان باشد. اگر در مواقع لزوم نتوانید به وکیلتان دسترسی داشته باشید و مجبور باشید در لیست انتظار وی آنقدر صبر کنید تا کار از کار بگذرد؛ پس دیگر فایده استخدام یک وکیل چیست؟

حتی اگر بهترین وکیل دنیا را استخدام کنید؛ باز هم در صورتی که نتوانید به او دسترسی داشته باشید دچار مشکل خواهید شد.

بهترین حالت این است که بتوانید هم با مراجعه به دفتر وکالت و هم در صورتی که امکان مراجعه نداشتید؛ از طریق تلفنی و یا آنلاین با وکیل خود در ارتباط باشید.

با انتخاب بهترین وکیل در ارومیه، یعنی نجات علی پور، دیگر نیازی نیست نگران مشکل دسترسی به وکیلتان در مواقع ضروری باشید!

شما نه تنها با مراجعه به دفتر وکالت نجات علی پور به آدرس :ارومیه، چهارراه دانشکده، کوچه ۱۲ ، ساختمان ۲۱، طبقه ۴ واحد ۸ می توانید به وکیلتان دسترسی داشته باشید؛ بلکه می توانید با پرداخت مبلغی معادل دویست هزار تومان به مدت بیست دقیقه به صورت تلفنی از این وکیل زبده مشاوره بگیرید. شماره تماس نجات علی پور ۰۹۱۴۱۴۱۲۱۴۱ می باشد.

 البته راه های ارتباطی شما با نجات علی پور به اینجا ختم نمی شود! ایمیل این وکیل زبده nejatalipur@gmail.com می باشد که از این طریق نیز می توانید با وی ارتباط بگیرید. سایت رسمی نجات علی پور https://nejatalipour.ir/ است که برای اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.

ه. قیمت مناسب

با انتخاب نجات علی پور به عنوان بهترین وکیل در ارومیه می توانید خدمات تخصصی و حرفه ای وکالت را با قیمت مناسب دریافت کنید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی از یک وکیل زبده با حق الوکاله کاملا مناسب، به نجات علی پور مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با وکیل ملکی در ارومیه لطفا اینجــــا کلیک کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =