وکیل ملکی در ارومیه

وکیل  ملکی در ارومیه

در دنیای امروز که کلاه برداری به روش های مختلف صورت می گیرد، تعداد شکایت های دادگاهی بیشتر شده و متعاقبا نیاز به وکیل در رشته های متعدد وکالت بیشتر شده است. یکی از این شکایت ها در زمینه املاک می باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را با یک وکیل ملکی در ارومیه آشنا کنیم و برخی از وظایف و توانایی های ایشان را شرح دهیم.

وکیل ملکی کیست و چه وظایفی دارد؟

یک وکیل ملکی معمولاً از عکس العمل‌های احتمالی از جانب افراد به صورت خودسرانه و غیرقانونی دستگاه های اجرایی و برای غصب املاک دیگران اطلاعاتی دارد وکلای دادگستری مخصوصاً یک وکیل ملکی کاملا آگاه است که بعضی از کارها با توجه به ماده ۳۰۸ قانون مدنی به عنوان غصب معرفی شده اند.

به همین علت مالک قانونی ملک می تواند علاوه بر طرح شکایتش برای پیگیری، به میزان مدت تصرف در ملک، اجرت المثل مدت تصرف را نیز از شخص متصرف مطالبه کند. در این موارد وکیل ملکی می تواند مشاوره های لازم را به شخص شاکی ارائه کند.

در واقع یک وکیل ملکی در زمینه حل مسائل حقوقی و کیفری قادر است به شکل کاملاً تخصصی در خصوص شکایات مربوط به اموال غیرمنقول و مواردی از این قبیل اقداماتی صورت دهد و مشکلات اشخاص شاکی را حل و فصل نماید. اموالی مانند خانه، زمین و…  اموال غیر منقول هستند و انتقال و جابجایی آنها امکان پذیر نیست.

با توجه به گستردگی و تنوع قوانین مربوط به املاک و مالکیت آنها یک وکیل ملکی قادر است با توجه به مشکل موکل خود به قانون مربوط به آن استناد کرده و به دفاع از او بپردازد. علاوه بر این در صورتی که دارای یک وکیل مجرب و کاربلد باشید می توانید از مشاوره ها و راهنمایی های او در زمینه احقاق حق خود بهره مند شوید.

بهترین-وکیل-ملکی-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

بهترین-وکیل-ملکی-در-ارومیه-وکیل-پایه-یک-دادگستری-نجات-علی-پور

معرفی وکیل نجات علی پور

وکیل پایه یک نجات علی پور که پیش از این عضو کانون وکلای مرکز تهران بوده و در حال حاضر نیز عضوی تازه از خانواده کانون وکلای آذربایجان غربی می باشد.

این وکیل متخصص امور ملکی در ارومیه می گوید من به خاطر علاقه شدیدم به وکالت، پس از دریافت مدرک تحصیلی دیپلم جهت ادامه تحصیل و گرفتن مدرک کارشناسی به دانشگاه آزاد ارومیه رفتم و این مرحله را با سربلندی و موفقیت گذراندم. همچنین با اتکا به کوشش های همیشگی و اراده خود توانستم در شغل مورد علاقه ام موفق باشم.

تحصیلاتم را در همان جا ادامه دادم و پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد توانستم در عین حال آزمون وکالت کانون وکلای تهران و نیز آزمون قضاوت را قبول شده و شروع به کار کنم. از ابتدای فعالیتم تا کنون پرونده های غذایی متعددی را در زمینه های مختلف همچون خانواده، ملکی و وصول مطالبات داشته ام. و همواره در مسیر فعالیتم تمامی هم و غم من این بوده که تعهدم به وسیله باشد و نه تعهد به نتیجه. به این ترتیب سعی کردم موکلین خویش را با واقعیت و روال پیگیری پرونده‌ شان آشنا کنم.

نجات علیپور به عنوان بهترین وکیل ملکی در ارومیه تا به امروز در سمت‌های متعددی فعالیت داشته که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

  • سابقه انجام وکالت در تهران و در یک بازه زمانی طولانی
  • دارای تخصص در زمینه پرونده های ملکی و مواد مخدر
  • وکیل معتمد شرکت های متعدد حقوقی واقع در تهران
  • وکیل و راهنما در برخی از شرکت های ارومیه که دارای رتبه ۳ کارشناسی ارشد می باشد

آشنایی با خصوصیت و ویژگی وکیل مجرب ملکی در ارومیه

یک وکیل کار بلد باید پیش از اقدام به دفاع از موکلش، ابتدا پرونده او را کاملا مطالعه کرده و سپس پای گفتگو با متهم بنشیند و بدین ترتیب جزئیات کاملی از مسئله به دست آورد. سپس با توجه به یافته های خود و شرایط موجود برای شاکی و متهم اقدام به دفاع از موکل نمایند.

فراموش نکنید که یک وکیل در خصوص دریافت نتیجه مثبت هیچ گونه مسئولیتی ندارد، اما باید به تمامی پرسش های موکلش پاسخ داده و در قبال او احساس مسئولیت کند. در ادامه برخی از ویژگی های مهم وکیل دعاوی ملکی در ارومیه را بررسی می کنیم.

  • امین بودن: یک وکیل خوب باید نسبت به اسرار موکلش امین باشد
  • صحبت های غیر ممکن و پر اغراق را بیان نکند: وعده و وعید هایی که بی پایه و اساس بوده و به موکل امید دروغی می‌دهند، به دور از چارچوب حرفه‌ای امر وکالت بوده و موجب سلب اعتماد موکل می گردد
  • وکیل باید موکل خود را پس از ورود به راه های اشتباه بر حذر دارد: یعنی یک وکیل نباید صرفاً به خاطر افزایش حق وکالت خویش راه های پر پیچ و خم را به مو کلش نشان دهد.
  • مسائل حقوقی را برای موکل ساده کنید: وکیل لازم است مسائل حقوقی را به حدی ساده بیان کند تا موکلش بتواند جزئیات امر را در کرده و پذیرای واقعیات باشد.

آشنایی با برخی وظایف که وکیل و موکل در قبال یکدیگر دارند

یک وکیل خوب باید در قبال خسارت های به وجود آمده در اثر کوتاهی در اقدامات خویش مسئول بوده و پاسخگوی آنها باشد. همچنین باید مصلحت موکل خود را در اولویت تمامی اقداماتش قرار دهد. وکیل باید اموال تحویلی را برگرداند، زیرا این بیانگر امانتداری او خواهد بود.

علاوه بر تمامی این ها یک وکیل مجرب می داند که باید تمامی صورتحساب ها را به موکل خود ارائه دهد.

در مقابل موکل نیز باید مبالغی برای کرایه مالیات و عوارض به وکیل خود پرداخت کند همچنین طبق قرارداد و عرف مرسوم حق الوکاله را بپردازد.

در نهایت شایان ذکر است که وکیل نجات علی پور ارائه دهنده مشاوره های تلفنی در زمینه‌ های مختلف وکالت می باشد و شما می توانید با شماره تماس ۰۹۱۴۱۴۱۲۱۴۱ با ایشان ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید و سپس حق الزحمه ایشان را پرداخت کنید.

با استفاده از خدمات مشاوره‌ای غیر حضوری شما می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و در لحظه مسائل حقوقی خود را برطرف نمایید.

 

برای آشنایی بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری نجات علی پور اینجـــــــــا کلیک کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *